Qereq ose gelqere

Shitet nga: Leotrim 10 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Malishevë
Shes qereq me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim