Qeshme per oborr krejt me guri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 07 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
pershendetje shesim qeshme dhe arka tbunarit krejt tpunune me guri qeshmet i kan me ceva me krejt veq permas i bahet lidhja asht e garantune per qdo rast ju mirpret pronar Behar Bytyqi tel 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim