Qyreq (gelqere)

Shitet nga: Kujtim 16 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim qyreq (gëlqere) te shuar dhe te pa shuar e prodhojmë vet asht shum i mir garantojmë ne cilësi asht shum ma shëndetshëm edhe ma lir se biomalli ju del ju garantoj .ju mirëpresim QMIMI I VOLITSHËM mund te na shkruani edhe ne viber +37745614358 po Ashtu bejm transportin e zallit (reres)per me lyer keshtu qe me nje telefonat mund ti kryeni te dyja menjeher ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim