Shes materjal te gatshum per suvatim

Shitet nga: Rinor 08 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes materjal te gatshum per suvatim me cilsi te lart garantojm per materjale tona kemi mallter 110, ngjites te zi,ngjit te bardh,ngjites per pllakta, si dhe mallter 110 te bardh qmimet jan shum shum te arsyshme transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim