Shtylla per pemishte dhe rrethoj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: B.b 06 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Kemi shtylla te betonit per
Pemishte dhe rrethoj
Kemi edhe rrjeta duke filluar pre 1.7 -2.8mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim