Shtylla per rrethoj dhe pemishte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lindi 13 Tet 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi shtylla te betonit
Dimenzione sipas kerkeses tuaj
Bejm dhe montimin e tyre
Kemi rrjeta dhe tel gjemba
Te gjitha ne nje vend
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim