Shtylla per vreshta dhe pemishte

Shitet nga: Lindi beton 10 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi Shtylla per vreshta
Dhe rrethoj pemishte etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim