Shtylla stuba te betonit

Shitet nga: Adem 28 Gsh 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi shtylla te betonit dimenzione te ndryshme
Punojm dhe me porosi
Ebejm dhe vendosjen e tyre dhe rrjetes ose telit
Transport ne tere kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim