Shtylla stuba te betonit

Shitet nga: Burim 28 Krr 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi shtylla te betonit duke filluar
Prej 2.5m 2m 1.5m etj
Ebejm dhe montimin e tyre
Kemi dhe rrjeta
Tel me gjemba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim