Shtylla te Betonit per thurje dhe pemishte

Shitet nga: Burim Bytyqi 18 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Oferte per sezonin pranveror 2015
Shtylla te betonit dimenzione te ndryshme
Trandportin mbi 200 copa gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim