U SHIITEN.... Dyer dhe dritare shum te Rujtura`..

Shitet nga: Dritare 03 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Malishevë
shiten 18 cop dritare dhe dera e hyrjes, jan te perdorura por jan shum te rujtura -__-- Dimensionet>> 8 cop (80 me 120 ) 7 cop (80 me 140) 2 c0p (60 me 60) 1 cop (80 me 210) >>> dhe dera hyrjes (140 me 210) kontakt..>> +377 49 207 140 dhe 044 401 624 qmimi shum i volitshem bej edhe ndrrim qe me komvenon ////// nese i merr krejt kan qmim shum te lir,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim