Vinklla

Shitet nga: kushtrim 25 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
vinklla 22 copa kut i duhet i merr shum lir kam dhe pykat reja pa perdor hiq 10cent ni pyk kam dikun 60copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim