Akuarium

Shitet nga: Mentor hoti 13 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Antikë dhe Art
Akuarium me 12 peshqi dhe komplet aparatura per pastrim uji ngrohje dhe dekorim qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim