DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

Shitet nga: Lulzim Sot 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI STCHRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 FUSHA TERMIKE KY PROFIL KA KOHEFICIENT TE MIRE TE ELASTICITETIT KETO DRITARE KAN QMIM TE VOLITSHEM ME MONTIM 70 EURO COPA GJERSA PA MONTIM KUSHTOJN VETEM 60 EURO COPA.DERA E BALLKONIT 80X210 VETEM 100 EURO ME MONTIM GJERSA PA MONTIM VETEM 90 EURO.
DRITARJA 140X140 KUSHTON 140 EURO DRITARJA160X140 160 EURO ETJ ETJ.
PROFILI SCHRUBER ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim