DYER PER SHTEPI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 14 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer per shëtpin tuaj
Mbi 150 lloje

SHUMLLOJSHMERI-DIZAJN-KUALITET

Na gjeni: në Malishevë, 1km nga rrethi,rruga për Prishtin(ana e djatht).

044 183 943
049 342 271
049 626 758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim