DYER PËR SHTËPIN TUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 01 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Qendra e dyerve në Malishev EDI COMPANY
Ofron mbi 150 lloje të dyerve , me kualitet europian dhe qmim shumë të volitshëm .
Na gjeni në Malishevë: perafersisht 1km nga rrethi, rruga për Prishtin(ana e djatht).
Na kontaktoni në numrat : 049/626-758. 049/342-271. 049/183-943.
Në facebook : Edi Company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim