Derë e hymjes

Shitet nga: Izaim Morina 12 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes derën e hymjes
2m me 1,5 m
Çmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim