Dritare

Shitet nga: Sadri xhyliqi 01 Maj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare sllovene 80x140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim