Dyer te dhomave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I dyerve DEA Malisheve 25 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te dhomave per shtepin tuaj te kualitetit te larte dhe me standarde europiana na vizitoni dhe binduni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim