ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: Lulzim Dje 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME QMIM 37 EURO METRA KATROR.NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR.ROLETAT NGA ALUMINI MUNDE TE INSTALOHET MOTORI I CILI PAGUHET EXTRA.
KTO ROLETA FLETZAT I KAN NGA ALUMINI TE MBUSHUR ME IZOLATOR.BOSHTIN E KAN METALIK LAGERAT METALIK DHE PROFILIN KU RSHASIN FLETZAT/RSHITZAT/ JANE NGA ALUMINI.
NQOFSE I INSTALONI KETO ROLETA NE SHTEPI/OBJEKT/VERES DO TE JETE 20 PERQIND ME I FLLADITSHEM GJERSA DIMRIT DO TE JETE 10 DERI 18 PERQIND ME I NXET.NJEKOHSISHT KETO ROLETA E IZOLOJN SHTEPIN NGA ZERAT NGA AMBIENTI I JASHTEM 10 DERI 15 DECIBELA.
KLIENT TE NDERUAR NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND---NQOFSE E DESHIRONI TE NJEJTIN KUALITET TE ROLETAVE POROSITNI TEK NE.
DIASPOR NE DIKU RETH 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOR JU NUK DUHENI ME QEN FIZIKISHT NE KOSOVE PER ME I POROSIT ROLETAT,NQOFSE I POROSITNI PAGESEN MUND TA BANI PERMES MONY GRAMIT APO WESTERN UNIONIT PAS PUNES SE KRYER.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
INF.TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
ORARI I PUNES 7-23 GJDO DITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim