Shiten

Shitet nga: Shitesi 21 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Termo Nxemese Elite, dhe
Dere ballkoni 80x210 Lesna Slovene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim