Bime Avokado

Shitet nga: Shpejtim 31 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Lule dhe bimë
Avokado
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim