Kumbulla

Shitet nga: xxx 17 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim kumbulla tel:049118834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim