LULE SHQIPONJE 2 METRA

Shitet nga: lule 02 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Lule dhe bimë
lule shqiponje shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim