Limon

Shitet nga: Sadik Berisha 16 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes dy limona ,Njoni 35 euro ,njoni 30 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim