NT.FATI NE MALISHEV SJELL KOMODE LLOJE TE NDRYSH..

Shitet nga: FATI NE MALISHEV 11 Qer 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
NT.FATI MALISHEV

RISI RISI RISI044 269 395
044 970 154

DHOMA GJUMI LLOJE TE NDRYSHME
KUZHINA LLOJE TE NDRYSHEM DHE SIPAS POROSIS


TAVOLINA GJAMI DHE PREJ DRURI LLOJE TE NDRYSHEME


KOMOD PER TV PLAZMA DHE NORMALE


FOTELE ,ELKUR,SKAJ,SHTOF, ETJ


TAVOLIN USHQIMI ,MERMER,DRU,GJAM,ETJ


PER BANJO PER QKA IPERKET SHTEPIS TEGJITHA I KEMI


NXEMJE QENDRORE TE GJITHAT


ELEKTRIK TEGJITHAT NDRIQUS ETJ


MJETE MUZIKORE PER DJ LIVE FAMILAR TE GJITHAT


TV LCD,TV NORMAL ETJ


PERFAQSUS NE KOMUNEN E MALISHEVES GORENJE


ETJ, JU MIRPRESIM
FALIMINDERIT PER MIRKOPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim