Mobileria lumi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mobileria lumi 26 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm shtrata ni katshe dy katshe si dhe per dy persona 044217067 049217067 pro. lumni paqarizi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim