Shitet kreveti per femije urgjent

Shitet nga: Afrim 01 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet kreveti per femije nga druri plus dysheku i pershtashem per femije dhe 4 fijoka per tesha . . Kreveti eshte ne gjendje te rregullt arsyja e shitjes eshte femija eshte rritur le te lajmrohen vetem persona serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim