Kuzhina ne shitje

Shitet nga: Bardhi 19 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina me nji dizajn dhe matrial te shkelqyshem me paisje elektrike apo pa paisje sipas marrveshjes.
Kuzhina asht e pa perdorur por e vendosur ne sallon dimenzionet 3.98.
Arsyja e shitjes ndrrim lokacioni.
Kontakt nr.044229466 049229466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim