Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje

Shitet nga: Mobileria Fer Dizajn 15 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Mobilo Shtepin apo banesen tuaj Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura salloni komodina per tv paradhoma etj Transporti Montimi Gjithe Kosoven Pranojm nje vetur Kompenzim vetura duhette jet jo me e vjeter se 2012 deri 2016 si audi bmw mercedes wv perparsi ka vetura e pa doganuar nga jasht per me Shume Kontaktoni ne 044/222-451 si dhe Viber +383 44 799 989 Faleminderit per Mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim