Mobilje

Shitet nga: fation 10 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet e reja te kualitetit te lart simpo jan shummm te mira dhe shum te forta arsyja shitjes mos pershtatja ngjyres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim