Mobilje divana

Shitet nga: Divana 09 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje shtepiake (kthesa/divana)
Te mirmbajtura
Perdoren dhe si shtrat per fjetje
Divaneve I bashkangjitet dhe nje tavoline
Transporti falas
Nr kontakti
044536508
049647293
049324058 / viber
043820340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim