TEPIHA

Shitet nga: HAJRE 15 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR   60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
TEPIHË 44 EURO COPA
2 COPA JANË NJË LLOJ SHIH FOTO 2.50M X 3.50M
2 COPA TJETËR MADHËSI 1.50 M X 2.50 M

Tepihët janë shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim