ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 38 EURO M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 38 EURO M2
ROLETE PVC PLASTIK 25 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
ETJ ETJ ETJ
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION
VIBER 0037744 171 866
TEL 045 693 412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim