Pult pune vetrin bashk me pjesen per shitje

Shitet nga: qamil 16 Shk 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
shes pultin per pun me friz punon shum mir dimenzioni 2metra i gat dhe igjan.90cantin + 10tepsija per friz i i jap
shes vetrinen bashk me pjesen qe sherben jan me reklama te bukes.
edhe i shes 3 komplete tavolina bashk me 12karrika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim