qader per lokale ose shpi

Shitet nga: drilon 05 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
Qader per lokal 1.5 metra e gjere dhe 6 metra gjatesi per me shume informata kontaktoni 049870393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim