Karrike

Shitet nga: Fatmir 05 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige,dhe sene te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum me komtaktoni ne Numrin Tim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim