NT.FATI NE MALISHEV TAVOLINA MODELE TE REJA ''RI..

Shitet nga: FATI NE MALISHEV 11 Qer 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
NT.FATI MALISHEV - PRIZRE

044 269 395
044 970 154
044 349 648

RISI RISI RISIDHOMA GJUMI LLOJE TE NDRYSHME


KUZHINA LLOJE TE NDRYSHEM DHE SIPAS POROSIS


TAVOLINA GJAMI DHE PREJ DRURI LLOJE TE NDRYSHEME


KOMOD PER TV PLAZMA DHE NORMALE


FOTELE ,ELKUR,SKAJ,SHTOF, ETJ


TAVOLIN BKE ,MERMER,DRU,GJAM,ETJ


PER BANJO PER QKA IPERKET SHTEPIS TEGJITHA I KEMI


NXEMJE QENDRORE TE GJITHAT


ELEKTRIK TEGJITHAT NDRIQUS ETJ


MJETE MUZIKORE PER DJ TE GJITHAT


TV LCD,TV NORMAL ETJ


PERFAQSUS NE KOMUNEN E MALISHEVES GORENJE


ETJ, JU MIRPRESIM
FALIMINDERIT PER MIRKOPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim