PRODHOJM, TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 12 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM, TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS TRANSPORTI GRATIS MOB 044 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim