Tavolina dhe karriga me qera

Shitet nga: shpejtim 02 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jap me qera tavolina dhe karriga per dasma dhe ahengje familjare. qmimi sipas marrveshejes
nr. 045635399, 049543393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim