Tavolina dhe karrike

Shitet nga: Avni Mazreku 19 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 9 tavolina së bashku me karrike në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim