dyer te dhomave 90x200m 60EURO 044363733

Shitet nga: arton 16 Maj 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
dyer te dhomave 60 dhe 70euro 044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim