Aparati per kafe dhe friz

Shitet nga: Kujtim 19 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
She's aparatin per makiato komplet mullirin per bluarje aparati eshte italian si dhe frizi per pije qmimi shum i volitshem 700euro te dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim