Frigorifer

Shitet nga: friz 19 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin italjan shum te mir punon perfekt, esht i rujten shum i paster i perdorur shum pak, menje fjal i rii me drita, ftof ne te gjitha raftet, ika 7 rafte per pije, temperatura komandohet sipas nevojes tuaj deri -30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim