Frigorifer

Shitet nga: Albrim Kastrati 26 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin i cili eshte i perdorur dhe punon shume mire, siq shofet nga fotot eshte i ndar dhe shume i mire per shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim