Furrë Mikroval

Shitet nga: Qendrim 21 Gsh 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet mikrovali ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim