Furra

Shitet nga: Arton Krasniqi 18 Gsh 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra per pjekje te pulav eshte e ruajtur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim