Kalldaj nxemje qendrore

Shitet nga: Arjanit mazreku 21 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kalldaja asht ne gjendje te mir shum per me shum informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim