Lavatriqe

Shitet nga: Albion 08 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe me qmim te volitshem per me shum 049*183*338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim