Kamina

Shitet nga: xhaviti 02 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kamine ( kaftorr )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim